Україна нині послідовно досягає «кінетичного ефекту» глибоко в тилу Росії.

Вибухи на авіабазі Саки в анексованому Криму вивели з ладу більш як половину бойових літаків морської авіації Чорноморського флоту Росії. Про це повідомляє Reuters.

Один із європейських чиновників на умовах анонімності сказав, що Україна наразі послідовно досягає «кінетичного ефекту» глибоко в тилу Росії, це істотно впливає на матеріально-технічну підтримку Росії та має психологічний вплив на російське керівництво.

«За нашою оцінкою, вибухи на аеродромі Саки 9 серпня вивели з ладу більш як половину бойових літаків морської авіації Чорноморського флоту», – заявив чиновник.

Він додав також, що загалом до цих вибухів війна перебувала у моменті, близькому до операційного застою.

За його словами, сухопутні війська жодної зі сторін не мають достатньої концентрованої бойової сили, щоб почати ефективні наступальні дії, які хоч якось суттєво можуть вплинути на перебіг війни.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email