Делегація з Великобританії відвідає Крим в квітні 2019 року. Про це розповів глава півострова Сергій Аксьонов в інтерв’ю виданню «Известия». Цей візит стане першим для британців з моменту анексії Криму Російською федерацією в 2014 році.

Повідомляється, що до складу делегації увійде близько 15 політиків і підприємців, які приїдуть на півострів для участі в V Ялтинському міжнародному економічному форумі.

За інформацією видання, члени делегації відзначили, що планують налагодити зв’язки з кримськими колегами і обговорити реалізацію спільних проектів, щоб взяти активну участь у розвитку регіону. Глава делегації Білл Етрідж висловив надію, що їх візит допоможе налагодити діалог між двома країнами. Аксьонов також підкреслив, що приїзд представників Великобританії грає важливу роль, враховуючи напружені відносини між Москвою і Лондоном.

Відносини між Великобританією і Росією додатково погіршилися після того, як Лондон звинуватив Москву в отруєнні колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. У березні прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей оголосила про висилку 23 російських дипломатів. Росія відкинула всі звинувачення і прийняла дзеркальні заходи.

Print Friendly, PDF & Email