Поліція Великобританії прийняла рішення видалити з "Посібника з протидії екстремізму" зображення герба України - Тризуба.

"У відповідь на численні звернення українців і за результатами роботи українських дипломатів, британська поліція прийняла рішення видалити державний герб України з антитерористичного посібника. Спасибі всім за небайдужість! Слава Україні!" - йдеться в повідомленні посольства України в Сполученому Королівстві.

В самій же поліції Великобританії підкреслили, що вже видалили зображення українського герба з посібника.

"У нас тісні робочі відносини з нашими українськими партнерами, і ми не хотіли образити. Ми зустрілися з представниками МЗС Великобританії і українського посольства, оновили керівництво по знаках і символах, і видалили український конституційний тризуб", - зазначається на сайті британської контртерористичної поліції.

Правоохоронці також пояснили, як зображення герба України з'явилося в документі.

"На жаль, крайні праві групи мають історію незаконного привласнення національних символів, як частини своєї ідентичності, і з цієї причини деякі національні прапори і символи з'являються в нашому документі", - йдеться в поясненні.

Як повідомлялося, британська контртерористична поліція розмістила зображення Герба України - Тризуба в "Керівництві з протидії екстремізму". Міністерство закордонних справ України у зв'язку з цим зажадало офіційний коментар від МЗС Великобританії, а також виключити зображення українського Герба з даного посібника.

Print Friendly, PDF & Email