Поліція Великобританії прийняла рішення видалити з «Посібника з протидії екстремізму» зображення герба України — Тризуба.

«У відповідь на численні звернення українців і за результатами роботи українських дипломатів, британська поліція прийняла рішення видалити державний герб України з антитерористичного посібника. Спасибі всім за небайдужість! Слава Україні!» — йдеться в повідомленні посольства України в Сполученому Королівстві.

В самій же поліції Великобританії підкреслили, що вже видалили зображення українського герба з посібника.

«У нас тісні робочі відносини з нашими українськими партнерами, і ми не хотіли образити. Ми зустрілися з представниками МЗС Великобританії і українського посольства, оновили керівництво по знаках і символах, і видалили український конституційний тризуб», — зазначається на сайті британської контртерористичної поліції.

Правоохоронці також пояснили, як зображення герба України з’явилося в документі.

«На жаль, крайні праві групи мають історію незаконного привласнення національних символів, як частини своєї ідентичності, і з цієї причини деякі національні прапори і символи з’являються в нашому документі», — йдеться в поясненні.

Як повідомлялося, британська контртерористична поліція розмістила зображення Герба України — Тризуба в «Керівництві з протидії екстремізму». Міністерство закордонних справ України у зв’язку з цим зажадало офіційний коментар від МЗС Великобританії, а також виключити зображення українського Герба з даного посібника.

Print Friendly, PDF & Email