Піджак – це та річ, без якої не обійдеться гардероб чоловіка. Правильно підібраний, він стане окрасою власника, підкресливши вміння гарно вдягатися і гарний смак. Завдяки модним тенденціям, піджаки нині вже далеко не такі консервативні, якими вони були раніше. Це дозволяє такому предмету одягу бути більш зручним. Одяг чоловіка стає більш універсальним, функціональним, зберігаючи моду та стиль. Відомі дизайнери і виробники брендів створюють спеціальні колекції для даного гардеробного предмету. Знайти і придбати чоловічий піджак на будь-який смак можна на сайті https://business-style.com.ua/ua/shop/category/odezhda/pidzhak.

Ідеальні поєднання

Щоб піджак для чоловіків мав статус елітного, мають неабияк попрацювати конструктори, дизайнери, швачки та самі чоловіки. Причому, існують моделі, створення яких відбувається не серійно, а індивідуально, вручну, використовуючи готові лекали та специфічні мірки. Зважаючи на технологію, вартість такого пошиття дуже відрізняється. Разом з тим, за показниками якості серійні і виготовлені вручну піджаки не відрізняються.

Класифікація за національною особливістю

Кожен регіон має свої сучасні чоловічі піджаки. За стилістикою вони поділяються на наступні типи:

1. Англійські. Є строгими і водночас елегантними. Власники у них стають візуально стрункішими, оскільки діє ефект під назвою «воєнна виправка».

2. Північноіталійські. Чимось схожі на англійські, але відзначаються більшою витонченістю. Приталені, з яскраво окресленою лінією на плечах.

3. Південноіталійські. Дуже стильні чоловічі піджаки. Мають нечіткі плачову лінію та силует. Є легкими і неформальними. Добре підійдуть чоловікам, у яких струнка фігура.

4. Французькі. Класичні, витончені, пропорційні. Не мають рішень оригінального типу.

5. Німецькі. Трохи мішкуваті, зручні. Мають вільний крій.

6. Американські. Піджаки недбалого і неформального типу. У них можна закочувати рукави. Силует має округлість. Для нього підійде навіть така тканина, як джинс.

Лише якісні вироби

Купуючи брендовий чоловічий піджак, необхідно звертати увагу на чимало важливих нюансів. Приміром, для майстрів вважається стандартом, коли піджак на 80 відсотків виготовлений вручну. Лише тоді виріб буде-по справжньому якісним.

Складають якісний піджак без клею. Щоб його пошити, використовують кінський волос і текстиль. Ручна робота гарантує відмінну посадку і зручність при носінні.

Print Friendly, PDF & Email