В Україні вже кілька років працює сервіс з прокату міських велосипедів NextBike. 200 велосипедів обслуговують в столиці аж 45 локацій. Але чомусь прокат самокатів поки ніким не запускався. Тож компанія «Bolt» вирішила виправити ситуацію і вперше запустити послугу.

Цьогоріч їздити на роботу на самокаті стало таким собі трендом. Компанії «ePravo» і «Twin Lawyers» допомогала реалізувати це ноу-хау в Києві. Як розповідає адвокат «ePravo» Віталій Власюк, на початку варто було сфокусуватись на основному — правовому аспекті користування цим сервісом.

Команда спеціалістів провела фундаментальне дослідження цього питання, переконалась в легальності використання самокатів та проаналізувала наявність усіх законодавчих прогалин, які в подальшому потребуватимуть заповнення.

Як буде діяти система?

До весни 2020 року послуга прокату електросамокатів Bolt буде доступна тільки в UNIT.City — їздити можна по території парку. Для початку самокатів буде 20, але кількість обіцяють збільшити. Попередньо ціна користування складе 1 євро за розблокування і 1 грн за 1 хвилину поїздки.

За участі:

Компанія «Bolt»: https://bolt.eu/ru/cities/kyiv

Адвокатська компанія «ePravo»: https://www.facebook.com/epravo.law/

Адвокатська компанія «Twin Lawyers» https://www.facebook.com/twinlawyersua/

Print Friendly, PDF & Email