Учасники блокади торгівлі з ОРДЛО погрожують сепаратистським республікам новими карами. На цей раз мова йде про блокування водо та енергопостачання на непідконтрольні території. Метою таких дій, як стверджують самі блокувальними є створення на непідконтрольних територій нестерпних умов. Про це заявив у соцмережах повідомив командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногородський.

«Ми закриємо поставки всіх товарів, вантажів, електроенергії та води, які будуть надходити на окуповану територію, для того, щоб організувати там нестерпні умови для населення, щоб вони почали розмовляти зі своїми Захарченко та Плотницьким». Між тим, такі дії йтимуть у розріз не лише з Мінськими угодами та позицією уряду країни. Насамперед вони йдуть у розріз з міжнародними конвенціями, що забороняють навмисне нанесення шкоди мирному населенню.

Отже, окрім українського уряду, який вже сьогодні страждає від блокади через шкоду українській економіці, блокувальники отримують опонента у вигляді міжнародних спостерігачів та Організації Об’єднаних Націй, разом із собою підставляючи українських урядовців.

Print Friendly, PDF & Email