Більшість фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді виступає проти введення візового режиму з Росією, але офіційна позиція з цього питання з'явиться не раніше 25 травня. Про це розповів заступник керівника фракції БПП Олексій Гончаренко.

"Було попереднє обговорення. Жодні рішення не приймалися, тому що такого пункту поки немає до порядку денного на тиждень. Можливо, ми повернемося до обговорення цього питання в четвер. Сьогодні звучали думки. Більшість висловлювалася проти такої ініціативи їхніх колег, які озвучували. Але жодних рішень ми не приймали", - зазначив він.

За словами нардепа, в БПП сумніваються в реалізації візового режиму з РФ, оскільки Україна не контролює ділянку спільного кордону. Також Україні небажано, щоб РФ у такому випадку дзеркально ввела візи і для українських громадян. У такому випадку доведеться відкрити російські консульські відділення в обласних центрах, де утворяться великі черги, пояснив Гончаренко.

"Тим самим ми дамо їм можливість відрізати наших громадян у Криму. Про це говорив пан Рефат Чубаров. І багато інших питань. Для багатьох українців це буде проблема - отримати візу", - додав Гончаренко, наголосивши, що в ідеї візового режиму з РФ "є багато мінусів, а плюси не зовсім очевидні".

Нагадаємо, Верховна Рада України планує розглянути введення візового режиму з Росією 23-26 травня.

Print Friendly, PDF & Email