Білорусь не розглядає розширену передову військову присутність НАТО на сході Європи як загрозу своїй безпеці. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Білорусі Олег Кравченко, виступаючи в четвер у Атлантичній раді у Вашингтоні, передає ТАСС.

«Ми не вважаємо, що це націлено на нас», — сказав заступник керівника зовнішньополітичного відомства Білорусі, коментуючи питання про посилену передовому військову присутність НАТО в Східній Європі.

Потім він трохи скорегував свої висловлювання з цього приводу, запевнивши, що Білорусь бере до уваги інтереси Росії. «[Однак] ми не вважаємо, що це загрожує нам прямо», — зазначив Кравченко, кажучи про розширеному передовому військову присутність Північноатлантичного альянсу на сході Європи.

Нагадаємо, що нещодавно між Росіїю та Білоруссю виник конфлікт, через завищену на думку Лукашенка ціну на російський газ дл білоруських громадян. Лідер країни навіть заявив, що РФ ризикує втратити союзника в обличчі Білорусі, якщо не запропонує Мінську компенсацію.  

Print Friendly, PDF & Email