Вашингтон аналізує різні пропозиції щодо нових антиросійських санкцій за вторгнення РФ в Україну.

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість включення Росії до списку країн-спонсорів тероризму. Про це заявила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу у п’ятницю, 29 липня.

Вона наголосила, що відповідне рішення ухвалює Держдепартамент.

«Це вимагає винесення відповідного визначення Держдепартаментом, який враховує конкретні критерії та прийняте Конгресом США законодавство. Ми розглядаємо це поряд зі спектром інших пропозицій, покликаних нав’язати Росії подальші збитки», — сказала Жан-П’єр.

Нагадаємо, напередодні Сенат США ухвалив резолюцію, у якій закликає Білий дім визнати Росію державою-спонсором тероризму через її дії в Україні, Грузії, Сирії, а також у Чечні.

До цього з аналогічною вимогою звернулася до голови американського Держдепу Ентоні Блінкена речник Палати представників США Ненсі Пелосі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email