Російська газова компанія Газпром оголосила про повне зупинення прокачування газу трубопроводом Північний потік нібито через виявлену несправність.
Кремль використовує енергетику як інструмент тиску на Європу. Про це у суботу, 3 вересня, заявив Білий дім, коментуючи зупинку газопроводу Північний потік, пише Reuters із посиланням на представника Ради національної безпеки при президенті Сполучених Штатів.

«На жаль, не дивно, що Росія продовжує використовувати енергію як зброю проти європейських споживачів», — зазначило джерело агентства.

 

При цьому в США заявили, що Вашингтон і Європа координують дії, щоб забезпечити достатні запаси енергоресурсів для майбутнього опалювального сезону.

«Внаслідок цих зусиль європейські сховища газу будуть заповнені до зимового опалювального сезону», — зазначили у Білому домі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email