Число зареєстрованих кандидатів на пост Президента України збільшилося вдвічі — з 10 до 20 і можна прогнозувати, що рекорд за кількістю зареєстрованих кандидатів в президенти все-таки буде побитий.

Про це пише політолог Володимир Фесенеко в блозі для Укранської правда. 

Фесенко впевнений, що крім фаворитів виділяються і ті кандидати, для яких президентська кампанія лише старт для парламентської гонки, яка почнеться відразу після того, як стане відомим ім’я нового президента України.

Однак, каже політолог, в кампанії беруть участь кандидати з «особливими мотивами». «Показовий приклад такого кандидата — Роман Безсмертний, який на минулому тижні ініціював створення своєї партії «Рух +380» і заявив про намір зареєструватися для участі в президентських виборах», пише Фесенко.

Раніше Безсмертного до себе в команду запрошував кандидат в президенти Анатолій Гриценко, але, як відомо, Безсмерний відмовився від запрошення.

«Від нього очікували приєднання до команди А.Гриценко, але він вирішив балотуватися самостійно. Для чого? Думаю, що як досвідчений політик він все розрахував. Роман Петрович візьме участь в об’єднавчих процесах перед парламентськими виборами, але як самостійний гравець, а не як один з учасників команди А.Гриценко. І пристойний результат на президентських виборах повинен йому в цьому допомогти», — каже Фесеннко.

Як відомо Роман Безсмертний оголосив про створення своєї партії «РУХ +380», перший з’їзд якої відбувся 26 січня. Там Безсмертний заявив, що його партія «не вождистського типу, а мережевого ладу». Безсмерний також заявив що йде в президенти і днями має подати необхідні документи в ЦВК.

Print Friendly, PDF & Email