Політик Роман Безсмертний ініціював створення нової партії «РУХ +380». Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 26 січня, в Києві на Установчих зборах політичної сили. Про це повідомляє прес-служба політика.

Головою партії обрано Романа Безсмертного, його заступником став політик Віктор Матчук.

За словами Безсмертного, головне завдання нової політичної сили - відродити політику і політиків, а позбутися «шоуменів, крадіїв та брехунів».

Учасники заходу затвердили назву партії – «РУХ +380».

«+380 - це міжнародний код України. Де б не були українці – в Польщі, Італії, Португалії, США - вони набирають саме ці цифри. Вони гріють нашу душу, вони єднають нас з рідною землею, бо Україна має бути там, де українці. Для мене +380 – це код Великої України», - сказав головуючий на заході політик Віктор Матчук, презентуючи назву партії.

Установчі збори затвердили статут та програму партії, в основі якої буде неоконсервативна ідеологія. Зокрема, нова політична сила відстоюватиме такі цінності як Свобода, Людина та Праця.

На Установчих зборах були присутні 749 осіб, серед яких в голосуванні брали участь 516. Решта присутніх були у статусі гостей.

Print Friendly, PDF & Email