Щоб отримати фінансову підтримку банку, необхідно знайти відділення, вистояти тривалу чергу, надати безліч паперів і згодом заплатити значну пеню за позичені кошти. Співпрацювати з мікрофінансовими організаціями набагато простіше та вигідніше, адже вони дозволяють миттєво взяти безвідсотковий кредит онлайн на картку в Україні.

Кредит онлайн під 0% - це позика, яка видається безоплатно на картку, коли у звичайних умовах позичальник сплачує комісію за користування кредитними коштами. У мікрофінансових організаціях така комісія називається відсотковою винагородою чи ставкою, яка нараховується щодня протягом усього часу користування кредитними грошима. Але при оформленні мікрокредиту під 0% позичальник цю комісію не сплачує.

Процентна ставка в 0% означає, що після закінчення терміну дії кредитного договору позичальник повертає кредитору саме ту суму, яку він взяв, але при виконанні всі умови, які встановила МФО.

А все тому, що мікрокредит під 0% видаються тільки в тому випадку, якщо ця позика перша в історії співпраці з цією компанією. Такий бонус є цілком робочим маркетинговим ходом усіх мікрофінансових організацій та є частиною Програми Лояльності.

Переваги та недоліки безоплатного мікрокредиту

Кредит онлайн на карту під 0% вже звучить як великий плюс, але крім назви має ще додатковий ряд переваг:

 • Для оформлення знадобиться лише девайс із доступом до Інтернету;
 • Отримати безплатний кредит може кожен повнолітній українець, незалежно від кредитної історії, працевлаштування та рівня доходів;
 • Мінімальний пакет документів для оформлення такого мікрокредиту складається із Паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;
 • У мікрофінансових організаціях прозорі умови кредитування, без прихованих комісій та додаткових платежів;
 • Можливість покращити кредитну історію та підвищити шанси на отримання позики в майбутньому;
 • Можливість отримати кредит та не переплачувати комісію.
 • До основних недоліків таких кредитів належать:
 • Достатньо низький кредитний ліміт;
 • низький термін кредитування;
 • Деякі мікрофінансові організації висувають більше вимог до тих, хто оформляє позику під 0% або залишають за собою право відмовити будь-якому клієнту у наданні цієї послуги.

Етапи оформлення безоплатного кредиту онлайн на карту:

 • Реєстрація на офіційному сайті кредитора та заповнення анкети.

В анкеті позичальник вказує основну інформацію про себе та паспортні дані. Вказувати рекомендується лише правдиву інформацію, інакше після перевірки відомостей компанія відмовляє у видачі кредиту.

 • Вибір бажаних критеріїв кредиту.

Сума та термін кредитування, а також спосіб отримання коштів. При виборі методу отримання позики необхідно враховувати, що можуть перераховуватися протягом різного часу, залежно від роботи банку, на карту чи рахунок якого будуть переказані кошти.

 • Очікування відповіді кредитора та підписання кредитного договору за допомогою СМС-коду у разі схвалення.
 • Одержання коштів.

Хто може оформити безвідсотковий кредит?

За стандартними умовами, що діють у більшості МФО, безвідсотковий кредит може отримати новий клієнт віком від 18 років. Максимальний вік різних організацій варіюється від 65 до 85 років. Також серед вимог – громадянство України та постійна реєстрація у регіоні перебування.

Безвідсоткову позику на банківську картку видають без зайвих питань і вимог, що обтяжують. Він швидко розв’язує фінансові проблеми клієнтів і при цьому не навантажує позичальника додатковими витратами на відсоткову винагороду.

Print Friendly, PDF & Email