Фракція БПП закликала Верховну Раду та правоохоронців дати оцінку висловлюванням нардепа від «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича в ефірі російського телеканалу.
Про це йдеться у нещодавно оприлюдненій заяві пропрезидентської фракції:

«В той час, коли Російська Федерація після анексії Криму щодня на сході нашої держави вбиває українців, довела до гуманітарної загрози життя мирної Авдіївки, соратник Віктора Януковича Нестор Шуфрич на російському телеканалі безсоромно стверджує, що бомбардування РСЗВ «Град» та важкою артилерією Авдіївки – це провина української влади», — сказано у заяві.»Поплічники Януковича, так звані «політичні діячі», сьогодні фактично стали рупорами російської пропагандистської машини не лише в Україні, а й поза її межами», — додали у БПП.
Нагадаємо, що загострення збройного конфлікту на сході сталося в результаті так званого повзучого наступу ЗСУ, що полягав у поступовому захоплені сірої зони та блокпостів сепаратистів. Проте, говорити це вголос стає складніше. Саме з цим можна пояснити різкі заяви представників правлячої коаліції щодо висловлюань опозиціонерів. Так Нестора Шуфрича обізвали «штатним «спікерам» Кремля у парламенті», «порадили» скласти мандат народного депутата України та переїхати до Ростова, та пригрозили проблемами з правоохоронними органами.

Print Friendly, PDF & Email