Майбутня розмова дуже важлива у контексті напруги у відносинах США та Китаю через статус Тайваню.
Президент США Джо Байден розраховує поговорити зі своїм китайським колегою Сі Цзіньпін протягом наступних 10 днів. Про це у середу, 20 липня, він сказав, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє Reuters.

«Думаю, я поговорю з президентом Сі протягом наступних 10 днів», — сказав Байден журналістам, повертаючись із кліматичної поїздки до Массачусетсу.

 

Виступаючи перед журналістами, він повідомив, яких основних тем торкнеться у майбутній розмові.

Агентство зазначило, що розмова політиків дуже важлива в контексті напруги у відносинах США та Китаю через статус Тайваню, а також через те, що адміністрація Байдена обмірковує зниження мит на імпортовані з Китаю товари, щоб допомогти зменшити інфляційний тиск на американських споживачів.

Байден також заявив, що, на думку американських військових, запланована поїздка спікера Палати представників Ненсі Пелосі на Тайвань — це погана ідея, оскільки зараз не варто відвідувати острів, на який претендує Пекін.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email