Президент Сполучених Штатів Джо Байден під час свого виступу в ООН має намір заявити, що війна Росії проти України є порушенням принципів статуту ООН. Про це у вівторок, 20 вересня, повідомляє Reuters.

Агентство уточнює, що цим звинуваченням голова Білого дому має намір «згуртувати світ проти Росії».

«Для цього у наміченому на 21 вересня виступі на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй він має намір заявити, що Росія порушила статут ООН, підписаний у 1945 році і в наступні десятиліття, що служив основою міжнародних відносин», — сказано в повідомленні.

Reuters нагадує, що у Статуті сказано, що члени ООН, які прагнуть «позбавити майбутні покоління від лих війни» і створити умови для націй «жити разом у світі», зобов’язуються «утримуватися у своїх міжнародних відносинах від загрози або застосування сили проти територіальної цілісності або політичної незалежності» будь-якої держави або діяти будь-яким іншим чином, несумісним з цілями Організації Об’єднаних Націй».

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зазначив, що незважаючи на цю заяву, Байден не планує виносити на розгляд Генасамблеї ООН питання про виключення Росії з Ради безпеки ООН.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email