Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, перебуваючи із робочим візитом у Сєвєродонецьку Луганської області, заявив, що усі силові відомства на сьогоднішній день мають бути готовими до того, щоб повернути в Україну непідконтрольні території Донецької та Луганської областей.

За ствердженням Авакова, сьогодні на Донбасі проживає понад 70 відсотків людей, які хочуть повернутися під контроль України. «Ці люди розуміють, що вони зможуть краще жити лише тоді, коли будуть знаходитися в складі України. Саме тому МВС, поліція та всі інші сьогодні мають бути готові. Нам потрібно бути готовими. Я про це говорю завжди під час великих засідань для багаточисленної аудиторії. Національна гвардія, поліція, прикордонники – всі вони мають бути готові», - наголосив міністр.

Вочевидь, очікують загострення і в самопроголошених республіках, Олександр Ходаковський, екс-голова "РНБО ДНР", а нині командир батальйону "Восток"написав сьогодні у своєму Facebook:
"Є ще більш і менш важливих ознак, які дозволяють робити попередній висновок: війна на порозі. Чи вправі я це говорити? Зобов'язаний. Тому що знаю, що сучасних "керівників" долі звичайних людей хвилюють не в першу чергу, і крім як на себе населенню розраховувати нема на кого, а володіння розумінням ситуації та резервом часу дозволить йому прийняти рішення, чи заходи, в кінці кінців, для забезпечення власної безпеки.
За спиною супротивника в безпосередній близькості немає жодного великого міста. Красноармійськ, Волноваха, Маріуполь, Костянтинівка, Артемівськ, інші - за десятки кілометрів від лінії фронту, і період найжорсткішої активізації їм не такий страшний, як нашому населенню, що живе найчастіше біля самої передової. Але Україна, тим не менш, вживає заходів на випадок очікуваного загострення, нарощуючи хоча б кількість ліжко-місць в лікарнях. Вона, правда, і інші заходи вживає - є така інформація: мінує заводи, наприклад, в Краматорську і Маріуполі, щоб підірвати їх у разі нашого приходу. Але це вона робила і в 14-му році".

Print Friendly, PDF & Email