GR-премія — найбільша в Україні подія, яка щорічно обирає найкращі кейси у побудові діалогу між бізнесом, владою і суспільством. Кожного року подія збирає провідних фахівців у галузях GR, Public Affairs та Public Advocacу. 

Одним із переможців IV Всеукраїнської GR-Премії стала Асоціація сонячних електростанцій України, яку представив її Виконавчий директор Семенишин Артем Вікторович. Головний ініціатор проведення нагородження найбільш успішних кейсів у світі GR, Президент Української Асоціації GR-професіоналів і лобізму відзначила ключову місію АСЕУ — сприяння розвитку сонячної енергетики в Україні, а також захист інтересів її представників на ринку. Асоціація, у першу чергу, є медіатором та захисником інтересів споживачів.

АСЕУ є найбільшим профільним об’єднанням сонячної індустрії в Україні. У склад Асоціації входять інвестори промислових сонячних електростанцій, компанії-проектувальники, забудовники сонячних електростанцій, виробники обладнання для сонячних електростанцій, спеціалізовані на енергетиці юридичні та консалтингові компанії, страхові і транспортні підприємства, компанії, що займаються утилізацією сонячних панелей,власники домашніх сонячних станцій тощо. Це лише підкреслює велику роль АСЕУ у її великій ролі при захисті інтересів споживачів у сфері енергетики, а також пошуку оптимальних рішень при налагодженні діалогу між сонячними електростанціями, споживачами і державою. Саме тому АСЕУ стала одним із переможців IV Всеукраїнської GR-премії. Як результат, Асоціація сонячних електростанцій України та Українська асоціація GR-професіоналів і лобістів підписали меморандум про співпрацю для просування потужних адвокаційний кейсів у сфері енергетики з акцентом на розбудову відносин з державою та громадськістю.

Катерина Одарченко, Президент набільшого в Україні профільного об’єднання GR-спеціалістів та лобістів зазначила: «З кожним роком все більше впливових фахівців в сферах GR, бізнесу, лобіювання, галузевих організацій тощо. Ми вдячні всім, хто долучається до цієї роботи. І дуже приємно, що з кожним роком кількість номінантів Всеукраїнської GR-премії збільшується – адже це означає, що наше суспільство рухається шляхом змін».

Семенишин Артем Вікторович, Виконавчий директор Асоціації сонячних енергетики України, та Одарченко Катерина Юріївна, Президент Української асоціації GR-професіоналів і лобістів

Print Friendly, PDF & Email