Окупанти облаштовують оборонні рубежі з поглибленням у східному напрямку територій, проводять передислокацію підрозділів до зони максимального віддалення від району поразки артилерією ЗСУ.
Минулої доби ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали 33 вогневих завдань на півдні України. В результаті було знищено 26 російських загарбників та два танки. Про це в ніч проти суботи, 19 листопада, повідомили в Оперативному командуванні Південь.

Зазначається, що ситуація в операційній зоні на таврійському та південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована. Противник веде бойові дії вздовж берегів Дніпра, облаштовує оборонні рубежі з поглибленням у східному напрямку територій, проводить передислокацію підрозділів до зони максимального віддалення від району поразки артилерією ЗСУ.

З метою уточнення становища українських підрозділів росіяни продовжують використання БПЛА у районах Олешок, Львова, Голої Пристані, Берислава. Втім, через погіршення погодних умов кількість повітряних шпигунів суттєво зменшилась.

Ворог завдавав ударів з РСЗВ та танків у напрямку Чорнобаївки, Антонівки, Придніпровського, Токарівки, Відрадокам'янки, річкового порту та житлових кварталів Херсона. З важкої артилерії протягом дня кілька разів обстріляно Червоного Маяка, внаслідок атаки дрона, спорядженого ВОГом, у Бериславі поранено місцевого жителя.

Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали 33 вогневі завдання.

За попередніми даними, на лівобережжі Дніпра втрати російських агресорів становлять 26 загиблих та два танки - у Олешок.

"У Чорному морі корабельне угруповання ворожого недофлоту у кількості семи кораблів маневрує вздовж узбережжя ВОТ АР Крим", - повідомили у ОК Південь. Там також додали, що на бойовому чергуванні знаходиться один підводний ракетоносій, споряджений чотирма Калібрами.

Print Friendly, PDF & Email