Видання «Фокус» опублікувало рейтинг ста найвпливовіших людей України. Серед них опинились не лише політики, але й журналісти, спортсмени та артисти.

До першої десятки увійшли: Петро Порошенко (1 місце), Арсеній яценюк (2 місце), прем’єр-міністр Володимир Гройсман (3 місце), секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов (4 місце), міністр Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков(5 місце), генпрокурор Юрій Луценко (6 місце), голова Адміністрації Президента Ігор Райнін (7 місце), мер Києва Віталій Кличко (8 місце), голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко (9 місце), бізнесмен Ігор Коломойський (10 місце).

Святослав Вакарчук цього року посів 25 місце опустившись порівняно з минулим роком на 15 сходинок. А ось Володимир Зеленський піднявся зразу на 30 пунктів опинившись на 70 місці. Закрив список впливових українців Дмитро Монатік.

Відзначимо, що цього року до рейтингу не увійшли люди, котрі були в ньому рік-два тому і стали відомими за рахунок активізму, волонтерства та заслуг на Майдані.

Print Friendly, PDF & Email