Українська універсальна біржа проводить аукціони за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», а також здійснює постторговий сервіс. Однією з його ключових функцій є контроль передачі реалізованої на біржових торгах сировини новому власнику. Така процедура значно підвищує рівень виконання договорів сторонами.

Нещодавно представник Агента УУБ проконтролював відвантаження придбаного ресурсу на Закарпатті, де філія «Ужгородське лісове господарство» ДП Ліси України продала партію необробленої деревини ТДВ «Перечинський лісокомбінат».

Представник покупця, продавця та Агента біржі спільно оглянули сировину. Перевірили чи її якість, діаметр, порода та інші параметри відповідають заявленим у контракті. Всі показники збігалися з зазначеними в документах. Після цього сторони склали відповідний акт. Деревина буде доставлена замовнику, а договір виконано.

«Показник виконання договорів на УУБ вже досяг 80%. Цьому значно сприяє контроль передачі реалізованої деревини новому власнику. Покупець може на власні очі оглянути придбаний товар, переконатися, що деревина саме така, яка йому потрібна. Таким чином деревообробник отримує у зазначені строки відповідну сировину, а продавець реалізовує свій товар й деревина не втрачає якість від тривалого зберігання, від чого залежить її вартість», - розповіла Євгенія Василечко, провідний фахівець ТОВ «ЗУТСБ» (Агент УУБ).

Print Friendly, PDF & Email