81-ша окрема аеромобільна десантна бригада повідомила про звільнення і взяття Лиману у Донецькій області.

“Сьогодні Збройні Сили України, а саме 81-ша окрема аеромобільна десантна бригада спільно з підрозділами Національної гвардії України, батальйоном Кульчицького звільнили та взяли під контроль населений пункт Лиман Донецької області”, – заявили військові.

"Рашисти повинні знати, що їм не буде життя на нашій землі", сказали вони.

Наші захисники скинули з даху адміністратвиної будівлі російські прапори, натомість встановивши український стяг.

Перед цим у Міністерстві оборони повідомили про те, що ЗСУ звільнили 5 населених пунтків біля Лимана, а російське угруповання – оточене.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TЕЛЕГРАМ КАНАЛ
Нагадаємо, президент України Володимири Зеленський заявив, що український прапор уже в Лимані, але ще тривають бойові дії. Таку ж інформацію раніше надав спікер Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий, бійці Збройних сил України увійшли до Лиману (Донецька область). Наразі там точаться бої.

Також стало відомо, що українські сили оборони розгорнули державний прапор біля вʼїзду в місто Лиман.

Лиман – місто Донецької області, довкола якого останніми днями зосередились запеклі бої. Речник Східного угруповання військ раніше повідомив, що російське угруповування в районі Лимана оточене. Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки – звільнені, там тривають стабілізаційні заходи.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email