У Черкасах під час футбольного матчу між Черкаським Дніпром і ФК Суми футбольні фанати почали чинити протиправні дії. За спроби їх заспокоїти сталася бійка, у результаті якої постраждали 17 правоохоронців і один глядач. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції, пише «Корреспондент«.
«На неодноразові зауваження адміністрації стадіону, стюардів і глядачів молоді люди не реагували, зате продовжували палити «фаєри», кидати їх на газон, також під час матчу вийшли на футбольне поле. На зауваження поліцейських, які намагалися їх заспокоїти, молоді люди відреагували агресивно і почали застосовувати фізичну силу», — йдеться в повідомленні.
Відзначається, що правоохоронці вирішили затримати порушників порядку через перебування на стадіоні значної кількості уболівальників, в тому числі жінок і дітей.
«Загалом затримано 26 осіб. Поліцейські доставили правопорушників у Черкаський відділ поліції, опитали і відпустили. Під час затримання хуліганів тілесні ушкодження отримали 17 поліцейських. Крім того, кілька молодих людей завдали тілесні ушкодження одному із глядачів, який також намагався їх заспокоїти», — розповіли в поліції.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Також розпочато службове розслідування, у рамках якого перевірять правомірність дій співробітників поліції.
Print Friendly, PDF & Email