Наступного року із бюджету Донецької області буде виділено 150 мільйонів гривень на розвиток програми «Український донцецький куркуль». Цією новино у своєму Facebook поділився глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«На Донеччині вже маємо першу куркульську сотню — 106 підприємців отримали кошти на розвиток власного бізнесу за програмою «Український донецький куркуль». Учора вони з’їхалися у Краматорськ, щоб обговорити питання створення Асоціації, відкриття мережі магазинів, об’єднання у кооперативи тощо. Приємно, що отримавши гроші в рамках «…куркуля» для старту бізнесу, підприємці шукають фінансової підтримки на його розширення в інших, у тому числі іноземних, фондів, отримують їх і виводять свої малі підприємства й господарства на новий рівень. Ініціативні люди, які хочуть і вміють працювати, завжди знайдуть однодумців та підтримку»

Перших семеро «куркулів» вже у листопаді відправлять до Латвії, аби вони побачили, побачать, як там облаштовані подібні господарства, яким чином вирішуються питання переробки та реалізації продукції. Для них також буде проведено низку майстер-класів та семінарів з розвитку малого підприємництва.

Print Friendly, PDF & Email