Під удар також потрапили скупчення ворожої техніки, зокрема, у критому ангарі. За день було знищено 32 окупанти, танк та ще дев'ять одиниць іншої авто-бронетехніки, а також підірвано два склади з боєприпасами.
Українські військові на півдні країни за день виконали 167 вогневих завдань по пунктах базування, логістичним об'єктам та транспортним артеріям на тимчасово окупованій території. Про це у п'ятницю, 4 листопада, повідомили в оперативному командуванні Південь.

Зазначається, що українська авіація завдала чотирьох ударів по системах протиповітряної оборони та скупченню ворожої техніки, зокрема у критому ангарі.

"Ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ виконано 167 вогневих завдань по пунктам базування, логістичним об'єктам та транспортним артеріям на тимчасово окупованій території", - йдеться у повідомленні.

За день було знищено 32 окупанти, танк та ще дев'ять одиниць іншої авто-бронетехніки. У Баштанському районі, поблизу Снігурівки, знищено два склади з боєприпасами.

"З метою уточнення положення наших військ та коригування вогню артилерії противник досить активно застосовує безпілотні літальні апарати-розвідники", - зазначили у ОК Південь.

Там також повідомили, що у Чорному морі функціонування зернових коридорів продовжується за планом Стамбульського координаційного центру.

Корабельне угруповання ворожого флоту складається із семи бойових кораблів, наразі без єдиного боєздатного ракетоносія.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email