Водночас Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.
ЗСУ стримують ворога на сході та наступають на півдні. Протягом минулої доби на фронті відбулося близько 40 бойових зіткнень, повідомив Генеральний штаб у ранковому зведенні 4 серпня.

Зазначається, що на Бахмутському напрямку Сили оборони стримують противника в напрямку південніше та південно-східніше Іванівського.

На Авдіївському напрямку ворог здійснив безуспішні наступальні дії північніше та південно-східніше Авдіївки та південно-східніше Первомайського.

На Мар’їнському напрямку ЗСУ продовжують стримувати наступ російських військ в районі міста Мар’їнка.

На Шахтарському напрямку окупанти здійснили спроби відновити втрачене положення західніше Старомайорського та східніше Урожайного, успіху не мали.

На Запорізькому напрямку війська РФ зосереджують основні зусилля на недопущенні подальшого просування української армії. Водночас Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Авіація ЗСУ за минулу добу завдала дев'яти ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та двох - по зенітно-ракетних комплексах.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 12 артилерійських засобів на вогневих позиціях, радіолокаційну станцію, пункт управління, три райони зосередження особового складу, два засоби протиповітряної оборони та три склади боєприпасів ворога.

Print Friendly, PDF & Email