Рятувальники в середу, 2 січня, виявили та витягли з-під завалів тіло одинадцятої жертви вибуху в десятиповерховому житловому будинку в Магнітогорську, передає DW. Раніше в повідомленні МНС Росії по Челябінській області говорилося, що «доля 36 громадян, які в момент обвалення могли перебувати в квартирах, невідома».

Як заявив глава МНС Євген Зінич на місці вибуху призупинено розбір завалів. Причиною є «реальна загроза обвалення частини будівлі». «Стіна 7-го під'їзду втрачає стійкість, продовжувати роботу в таких умовах не представляється можливим», - пояснив він.

Фахівці Мінбуду запропонували демонтувати верхні поверхи будинку. Зрізання нависаючих конструкцій може зайняти майже добу, повідомили в прес-службі МНС. Розбір завалів і пошукова операція продовжаться лише після усунення загрози обвалення, підкреслили у відомстві.

Вранці 31 грудня в десятиповерховому житловому будинку в Магнітогорську прогримів вибух. В результаті обрушився один з під'їздів будинку, в якому було прописано понад 100 осіб. За інформацією МНС, 35 квартир зруйновані повністю, ще 10 - частково. 

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності, заявила офіційний представник відомства Світлана Петренко. За її словами, «пріоритетною версією є вибух побутового газу».

2 січня оголошено в Челябінській області днем жалоби.

Print Friendly, PDF & Email