Президент України Володимир Зеленський діставався США поїздом і літаком в умовах підвищеної секретності. Про це у середу, 21 грудня, пише Bloomberg.

"У середу 21 грудня вранці Зеленський прибув поїздом до польського міста Перемишль у супроводі посла США у Києві Бріджіт Брінк. Після цього Зеленський вилетів із сусіднього аеропорту Жешув-Ясенка, ключового польського вузла для транспортування допомоги Україні.

Опівдні за місцевим часом він приземлився на урядовому літаку США на об'єднаній базі Ендрюс за межами Вашингтона, а потім попрямував до Блер-хауса, традиційного місця для візитів високопоставлених осіб", - описує маршрут українського лідера видання.

У повідомленні сказано, що далі він здійснив дуже коротку подорож кортежем до Білого дому для зустрічі з Байденом.

Федеральне управління цивільної авіації США повідомило на своєму сайті про відсутність незвичайних проблем із повітряним рухом вздовж східного узбережжя.

"Хоча США мають великий досвід транспортування посадових осіб Пентагону та Державного департаменту до зон бойових дій, таких як Афганістан, ці поїздки зазвичай тримаються в таємниці з міркувань безпеки, поки посадова особа не приземлиться - або навіть не завершить візит", - зазначає Bloomberg.

Print Friendly, PDF & Email