Синьо-жовтий національний прапор підніметься на всіх тимчасово окупованих чортами територіях, зазначив Президент України.
Цього року громадяни України зустрічають Великдень із непохитною вірою у незворотність перемог добра, правди та життя. Про це сказав президент Володимир Зеленський у привітанні народу країни у неділю, 16 квітня.

"Ми відзначаємо сьогодні свято Воскресіння Господнього. Його головним символом є перемога: перемога добра, перемога правди, перемога життя. З непохитною вірою в незворотність цих перемог ми зустрічаємо Великдень. Цього дня рік тому ми молилися, щоб Україна вистояла. Сьогодні – щоб Україна перемогла", – сказав він.

Зеленський наголосив, що "ми вже пройшли чималий шлях до перемоги". "Попереду у нас чи не найважча з вершин. Ми подолаємо її. І разом зустрінемо свій світанок. Коли над усією нашою країною зійде сонце", – заявив український лідер.

За його словами, синьо-жовтий національний прапор "підніметься на всій нашій Богом даній землі. На всіх тимчасово окупованих чортами територіях. Наш прапор замайорить на берегах Азовського моря та Сіверського Дінця, над териконами та Ай-Петрі".

"Сонце засяє на півдні, сонце засяє на сході, сонце засяє в Криму. Жовтогаряче сонце у мирному синьому небі, і це світло справедливості. Це світло возз'єднання людей та сімей. Українців. Усіх, хто зараз на фронті, і всіх, хто допомагає їм у тилу. Сяйво усмішок переможців та їхніх сімей. Блиск бойових орденів героїв, що повернулися. Блиск щасливих очей батьків, дітей, коханих і близьких, які дочекаються. Це світло відродження", – заявив Зеленський.

За його словами, "віра в перемогу об'єднує всіх нас завжди, а особливо сьогодні. У Великдень, який споконвіку був для українців сімейним святом, днем тепла, надії та великого єднання".

Зеленський наголосив, що "ми – одна велика родина. Українці. У нас одна велика домівка – Україна. У нас одна велика мета. Перемога. Для всіх".

"Ми віримо в кожного, хто продовжує захищати Батьківщину і просимо у Бога захистити їх та вберегти. Усіма силами ми боремося за свою землю і просимо сприяння небесним силам. У сотнях молитов, які говорили наші предки перед боєм. Які допомагають та зберігають наших воїнів сьогодні", - сказав він.

Print Friendly, PDF & Email