Президент Володимир Зеленський в четвер, 14 вересня, провів зустріч із міністром земель, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьоном, який перебуває в Україні з візитом на чолі делегації корейського уряду та бізнесу. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"Вдячний за рішення уряду Республіки Корея щодо виділення Україні фінансової підтримки розміром 2,3 мільярда доларів на відбудову та відновлення. Це дасть відчутний поштовх для розвитку української інфраструктури", - зазначив глава держави.

Зеленський закликав представників корейського бізнесу до активної роботи на українському ринку та участі в реалізації проєктів у сферах розвитку атомної та відновлюваної енергетики, машинобудування, автомобільної промисловості, видобутку літію, нафтопереробки, "зеленої" металургії, залізничного транспорту, водних ресурсів та місцевої інфраструктури.

"Ми маємо значний інтерес до реалізації проєктів у сфері енергогенерації, розвитку та посилення транзитних спроможностей, зокрема залізничного транспорту, розвитку мережі швидкої залізниці для сполучення з європейськими країнами", - заявив президент.

Вон Хі Рьон запевнив у незмінній підтримці України з боку Кореї та висловив переконання, що двостороння співпраця може бути розширена у різних сферах спільних інтересів.

Зазначається, що було підписано угоду між урядом України та урядом Південної Кореї стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку та співробітництва (EDCF). Угода передбачає можливість надання пільгових кредитів для реалізації проєктів в Україні за участю корейських компаній.

Print Friendly, PDF & Email