Президент Володимир Зеленський провів зустріч із радником прем’єр-міністра Великої Британії з питань національної безпеки Тімоті Барроу.

Про це повідомила пресслужба Зеленського.

У зустрічі також взяли участь начальник Штабу оборони Великої Британії Ентоні Радакін і помічник голови британського уряду з військових питань Джеймі Норман.

Зеленський відзначив лідерську позицію Британії щодо оборонної підтримки України.

"Хочу попросити вас продовжити переконувати партнерів у необхідності надання Україні всього потрібного озброєння й військової техніки", – сказав він.

Співрозмовники також обговорили питання подальшого надання оборонної допомоги нашій державі.

"Зокрема, президент Зеленський наголосив на важливості передачі Україні військових літаків західного зразка, а також різних видів озброєнь, необхідних для протистояння російському агресору. Він закликав Британію взяти на себе лідерство у формуванні повітряної коаліції для України", – зазначили в ОП.

На зустрічі також обговорили підготовку до проведення Саміту НАТО, який відбудеться у Вільнюсі влітку. Зеленський зазначив, що Україна очікує від саміту конкретних рішень, які наблизять завершення війни й посилять безпеку Європи.

У цьому контексті президент також поінформував радника прем’єр-міністра про роботу над створенням дієвих гарантій безпеки для України, допоки наша держава перебуває на шляху до членства Альянсі.

Print Friendly, PDF & Email