Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до нроду підбив підсумки дня і окремо відзначив Службу безпеки і Військово-морські сили.

"Хороший результат є сьогодні в нашій співпраці з Міжнародним кримінальним судом. Результат, який точно наближає відповідальність за російські злочини війни. В Україні запрацював польовий офіс Міжнародного кримінального суду, і це найбільше представництво суду за межами Гааги. І дуже добре, що є повна та злагоджена співпраця між Офісом Генерального прокурора, всіма українськими правоохоронними інституціями та Міжнародним кримінальним судом. Саме така співпраця допомагає нам наближати момент відновлення справедливості для України й усіх наших людей, які постраждали від цієї війни, - момент законних й заслужених вироків для російських злочинців", - сказав Зеленський.

Повідомив Зеленський і про День танкіста, який вперше відзначається14 вересня.

Завершуючи звернення, президент подякував СБУ і ВМС України за успіх у Криму.

"Сьогодні є за що окремо відзначити Службу безпеки України - увесь склад Служби й наші Військово-Морські сили. Дякую вам за цей сьогоднішній тріумф: знищено систему ППО окупантів на землі нашого Криму. Дуже вагомо, молодці! Слава всім, хто бʼється заради України! І дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!" - йдеться у зверненні президента.

Print Friendly, PDF & Email