Російська агресія наближається до моменту, коли може надірватися. Водночас союзники України ухвалили рішення щодо нової військової підтримки.
На десятому засіданні союзників України у форматі Рамштайн було обговорено нову військову допомогу Києву. Зараз це особливо важливо, оскільки російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися. Про це увечері у середу, 15 березня, заявив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої держави, для нашого захисту. Відбулось чергове засідання у форматі Рамштайн, уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що немає такого терориста, який міг би нарощувати свій потенціал у протистоянні з вільним світом, і Росія не є винятком.

"Треба постійно посилювати тиск за терор. Тиск у нашій обороні, у санкціях проти Росії, у знищенні шляхів обходу санкцій російською державою та її компаніями, у політичному та юридичному тиску", - додав Зеленський.

За його словами, що більше буде тиску, то швидше буде рух до відновлення територіальної цілісності України та міжнародного правопорядку.

"Робимо все, щоб партнери це відчували. Цю необхідність тиснути й надалі. Крок за кроком. Безупинно", - наголосив глава держави, додавши, що окупант буде знищений.

Print Friendly, PDF & Email