У День пам'яті Героїв Небесної Сотні президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до співвітчизників.
Сьогодні, 20 лютого, в Україні відзначають скорботну дату - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Але це день не лише скорботи, а й гордості за людей, які віддали життя за волю, наголосив президент України Володимир Зеленський.

"Рабів до раю не пускають. Це сенс українського тлумачення волі. Це причина, чому на нашій землі ворога не залишиться. Сьогодні ми вшановуємо героїв, які віддали своє життя за Україну та українців під час Революції Гідності - Героїв Небесної Сотні. Людей різного віку та професій, різних регіонів, але однакових та справжніх цінностей", - сказав Зеленський у зверненні до співвітчизників.

Президент наголосив, що саме ці якості допоможуть українцям перемогти у війні.

"Захищаючи Україну зараз, ми пам'ятаємо, що наша фортеця та сила духу базуються на міцності та силі багатьох українців, які не здавалися, мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна та сильна Україна, європейська та демократична, незалежна та цільна. І жодних сумнівів немає, що ми захистимо все це, що ми реалізуємо мрію українських героїв. Світла пам'ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців! Вічна шана Героям Небесної Сотні!" - сказав Володимир Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email