Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до народу у суботу, 18 лютого, відзначив домовленості з країнами-партнерами щодо притягнення РФ до відповідальності за військові злочини.

"За цей тиждень ми досягли вагомих сигналів від наших партнерів та конкретних домовленостей про неминучість притягнення Росії до відповідальності за агресію та терор проти нашої держави та народу. Кожен російський удар по Харкову та області, по Сумщині та Донеччині, по Хмельницькому, Нікополю та кожному куточку нашої України матимуть для держави-терориста конкретні юридичні наслідки, і це стосується не тільки того зла, яке Росія принесла з 24 лютого, а й з 2014 року. Ми все пам'ятаємо. Пам'ятаємо Іловайськ, пам'ятаємо Донецький аеропорт, пам'ятаємо бої за Дебальцеве та кожен удар проти нашого народу," - наголосив Зеленський.

Президент також запевнив, що справедливість буде відновлена.

"Ми повинні відновити справедливість. І ми зробимо це. Зробимо разом із усім цивілізованим світом. Слава кожній і кожному, хто сьогодні в бою! Вічна пам'ять усім, чиї життя забрала ця війна, Росія та її агресія", - сказав Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email