За словами президента, всім зрозуміло, що це свідомий ціновий терор Росії проти європейців.

Газовий терор країн Євросоюзу — достатня нагода розширити санкції проти агресора. Про це у вівторок, 26 липня, заявив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогоднішні повідомлення про чергове спровоковане зростання газових цін на європейській біржі понад дві тисячі доларів за тисячу кубів — це вже достатній привід, щоб розширити санкції проти Росії», — сказав Зеленський.

 

«Усім зрозуміло, що це свідомий ціновий терор Росії проти європейців. Використовуючи «Газпром», Москва робить все, щоб ця зима стала для європейських країн найжорсткішою. ​​На терор потрібно відповідати. Відповідати санкціями», — додав він.

Президент Володимир Зеленський привітав рішення Великої Британії розширити санкції проти Росії.

«Це правильна тенденція, і я вдячний Британії за незмінну жорсткість у санкційних питаннях. Це приклад, який слід наслідувати всі інші в західному світі», — зазначив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email