Український президент звернувся до конгресменів США з проханням поспішити з постачанням зброї, доки не втрачено час.

Україна має від трьох до шести тижнів на повернення захоплених Росією територій, пізніше це буде складніше зробити. Про це заявив президент Володимир Зеленський делегації Конгресу США, повідомляє у понеділок, 25 липня, Politico.

На думку Зеленського, нинішній період є вирішальним, оскільки далі наближатиметься зима, під час якої складніше вести війну.

Про це виданню Politico розповів керівник комітету Палати представників Конгресу США зі збройних сил Адам Сміт, який входив до делегації.

«Зимові місяці швидко наближаються. Нижчі температури та суворі умови уповільнять бойові дії до виснажливої ​​війни на виснаження, яка, в основному, приносить користь Росії. Більше підтримки зараз — до того, як сили Володимира Путіна зафіксують свої успіхи — набагато краще, ніж допомога пізніше», — сказав він.

Видання зазначає, що головним предметом розбіжностей наразі є питання про те, що саме надати Україні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email