Головною темою засідання Ставки верховного головнокомандувача у середу, 2 листопада, була важка ситуація на Донеччині. Про це у своєму вечірньому відеозверненні розповів президент Володимир Зеленський.

"Порядок денний Ставки досить очевидний - це ситуація на передовій, зокрема в Донецькій області, де тривають запеклі бої", - сказав Зеленський.

За словами президента, тут зараз особливо важко – десятки російських атак щодня. Але українські війська стоять міцно і "не здають жодного сантиметра".

"Це справжній героїзм, і я дякую усім, хто захищає нашу Донецьку область!", - додав голова держави.

Він відзначив стійкість при відбитті атак ворога 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади та 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Зеленський додав, що на Ставці також розглянули ситуацію на інших напрямках.

"Усюди зміцнюємо позиції та працюємо на ключову мету - повне звільнення всієї української землі", - резюмував Зеленський.

Також президент розповів, який провал зазнала російська агресія та пообіцяв, що Україна забезпечить поразку держави-терориста та її покарання за терор.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Зеленський провів засідання Ставки, де серед іншого обговорювали відновлення об'єктів критичної інфраструктури та підготовку військ до зимового періоду.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email