На випадок нових критичних пошкоджень енергетичної інфраструктури Україні вже підготовлено понад чотири тисячі Пунктів незламності. Там люди зможуть отримати безкоштовні базові послуги, а саме інтернет, тепло, воду та інше. Про це увечері, 22 листопада, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Розгортаємо по всій країні наш новий проект підтримки людей - Пункти незламності. За підсумками цього дня, підготовлено вже понад чотири тисячі таких пунктів. Заплановано - ще більше", - заявив президент.

За його словами, якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, активується робота Пунктів незламності. Там цілодобово та безкоштовно надаватимуться всі базові послуги: електрика, мобільний зв'язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Пункти працюватимуть обов'язково – при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Зеленський повідомив, що працює спеціальний сайт, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та в усіх Пунктах незламності можна буде дізнатися, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

"Всі ми маємо бути готові до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Упевнений: допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму", - додав президент.

Він також нагадав, що станом на вечір у 16 ​​областях та Києві застосовуються лише стабілізаційні графіки відключень. Але слід розуміти, що у разі стрибків споживання можливі також аварійні відключення.

Print Friendly, PDF & Email