Війна може закінчитися з перемогою України, або коли цього захоче Російська Федерація. Президент також висловив сподівання, що це може статися найближчими місяцями.
Президент Володимир Зеленський вважає, що війна закінчиться після перемоги України чи "коли цього захоче Росія". Про це він сказав в інтерв'ю NYT DealBook Summit, повідомили в ОП.

"Війна закінчиться тоді, коли ми переможемо. Або коли цього захоче Російська Федерація. Може статися так, що РФ захоче лише тоді, коли відчуватиме, що вона слабка і вона в ізоляції, і немає у неї партнерів у цьому питанні. Будемо вірити, що це закінчиться найближчими місяцями", – заявив Зеленський.

Він також зазначив, що після завершення війни Україна житиме в ідеальному світі.

"Я вважаю, що після нашої перемоги буде більш-менш принаймні для нас ідеальний світ", - заявив президент, додавши, що ідеальний світ - коли немає воєн.

Також Зеленський закликав не повторювати наративи Росії, яка намагається рахувати вартість наданої Україні міжнародної допомоги або порівнювати війну в нашій країні з іншими конфліктами. Глава держави зазначив, що вартість цієї війни вимірюється насамперед у житті українських громадян, які воюють за свободу та демократію не лише в Україні, а й у всьому світі.

Print Friendly, PDF & Email