Київ працює над тим, щоб гарантами безпеки України стали найсильніші країни вільного світу, сказав український лідер.

Головною метою гарантій безпеки для України є недопущення збройного конфлікту проти нашої держави у майбутньому. Про це у вівторок, 13 вересня, заявив президент Володимир Зеленський у ході традиційного відеозвернення.

ЗА ТЕМОЮ
Стала відома відмінність у 5-й статті НАТО та Київському договорі безпеки
Стала відома відмінність у 5-й статті НАТО та Київському договорі безпеки
Вчора, 18:39
«Є результат у нашій роботі над гарантіями безпеки для нашої держави. Сьогодні було презентовано пакет рекомендацій міжнародної групи під керівництвом Андрія Єрмака та Андерса Фога Расмуссена — саме такі рекомендації мають увійти в основу майбутньої системи договорів безпеки, які дадуть українцям спокій і зможуть гарантувати недопущення будь-якої війни проти України», — сказав він.

За словами глави держави, Київ працює над тим, щоб гарантами безпеки України стали сильніші суб’єкти вільного світу.

«Щоб на багатосторонньому та двосторонньому рівні докладно було визначено, хто, як і коли має реагувати, якщо виникне будь-яка загроза державній безпеці України. Реагувати санкціями, постачанням зброї, всією необхідною матеріальною та фінансовою підтримкою», — уточнив Зеленський.

Одним із таких кроків, наголосив український лідер, мають стати також превентивні заходи, спрямовані на «охолодження намірів агресора».

«Ми вже побудували разом із нашими партнерами потужну антивоєнну коаліцію, до якої входять десятки різних держав. А тепер працюємо над тим, щоб найпотужніші держави, які нам уже допомагають, стали і коаліцією миру, який триватиме постійно», — резюмував президент.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email