Президент Володимир Зеленський продовжив дію тимчасового безвізового режиму для громадян Великобританії
Безвізовий в'їзд британців в Україну було запроваджено ще у 2005 році. Він перестав діяти з 1 лютого 2020 року - після виходу Британії з ЄС.
Президент Володимир Зеленський продовжив дію тимчасового безвізового режиму для громадян Великобританії ще на рік - до 30 січня 2024 року. Про це повідомляється в указі президента опублікованому на сайті Офісу президента в понеділок, 2 січня.

"...продовжити безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів, до 30 січня 2024 року", - йдеться у документ.

Це перший указ українського президента у 2023 році.

Указ дозволяє британцям в'їжджати на територію України без віз, якщо термін перебування не перевищує 90 днів упродовж 180 днів.

Україна скасувала візи для британців у 2005 році, але з моменту виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу дію безвізу довелося призупинити, і з січня 2020 року він працює у тимчасовому режимі і щороку продовжується указом президента.

Print Friendly, PDF & Email