Немає і не може бути жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим, наголосив глава держави.

Кожен, хто виправдовує агресію Росії проти України, розділяє відповідальність загарбників за загибель людей. Про це заявив український лідер Володимир Зеленський у ході відеозвернення у четвер, 4 серпня.

Таким чином глава держави прокоментував доповідь правозахисної організації Amnesty International, у якій ЗСУ звинуватили в «порушеннях законів війни».

Так, Зеленський нагадав про останній удар російських військ по місту Торецьк Донецької області, внаслідок якого загинули вісім людей.

«Однак щодо цього і тисячі інших злочинів російських терористів ми не бачимо чітких і своєчасних звітів від деяких міжнародних організацій. Ми побачили сьогодні зовсім інший звіт Amnesty International, який, на жаль, намагається амністувати державу-терориста і перекласти відповідальність з агресора на жертву», — сказав він, назвавши політику Amnesty International «аморальною вибірковістю».

Президент наголосив, що немає і не може бути жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим.

«Кожен, хто амністує Росію та штучно створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів нібито виправдані чи нібито зрозумілі, не може не усвідомлювати, що цим допомагає терористам. А якщо такі маніпулятивні звіти, то відповідальність за загибель людей розділяєте з ними» , — резюмував український лідер.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email