Будь-які дії окупантів, які можуть спровокувати відключення реакторів, знову поставлять станцію за крок від катастрофи, сказав глава держави.

Запорізьку атомну електростанцію вдалося під’єднати до мережі, проте найбільша в Європі АЕС залишається за крок від катастрофи. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення у п’ятницю, 26 серпня.

За його словами, лише завдяки українським атомникам та фахівцям енергетичної галузі вдається оберігати ЗАЕС від найгіршого сценарію, який постійно провокують російські сили.

«Хочу наголосити, що ситуація залишається дуже ризикованою, небезпечною. Будь-яке повторення вчорашніх подій, тобто будь-яке відключення станції від мережі, будь-які дії Росії, які можуть спровокувати відключення реакторів, знову поставлять станцію за крок від катастрофи», — сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що місія МАГАТЕ має прибути на станцію якнайшвидше і допомогти тримати АЕС під українським контролем у постійному режимі.

Президент висловив подяку всім дипломатам, партнерам та атомникам, які «у прямому розумінні слова рятують і Україну, і Європу».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email