Глава представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас опублікував фото частування та листівки про мужність українських захисників.

На обіді із президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві гостям пропонували дині й кавуни зі звільнених на Херсонщині населених пунктів. Про це глава представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас написав у твітер.

«І слина тече, і очі сльозяться. Зеленський пропонує на обіді із фон дер Ляєн дині й кавуни з недавно деокупованих сіл Херсонської області», – зазначив Маасікас.

Матті Маасікас опублікував фото з херсонськими кавунами і динями, поряд з якими проспект із текстом про мужність українських захисників, ретельно спланований контрнаступ ЗСУ та знамениті херсонські баштани.

«Херсонські кавуни відомі своєю якістю далеко за межами області – вони певною мірою є основним продуктом регіону. Сьогодні хочемо пригостити вас кавунами і динями, вирощеними у недавно деокупованих селах», – наголошується у проспекті.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email