Трасс дотрималася обіцянки, що після її обрання на посаду Зеленський буде першим світовим лідером, з яким вона офіційно поспілкується.
Президент України Володимир Зеленський переговорив з новим прем’єром Британії Ліз Трасс. Про це у вівторок, 6 вересня, Володимир Зеленський повідомив у мікроблозі Twitter.

«Першим серед іноземних лідерів провів розмову з новообраним прем’єр-міністром Великобританії Ліз Трасс. Висловив подяку народу Великобританії за лідерську оборонну та економічну підтримку України. Важливо, що Великобританія готова до її подальшого посилення. Приділили увагу гарантіям безпеки», — заявив Зеленський.

Також лідери країн обговорили участь Британії у відновленні України.

«Скоординували подальший тиск на РФ. Мета — зупинити агресію і притягнути винних до відповідальності. Важливо визнати Росію державою-терористом. Продовжуватимемо активну взаємодію у всіх форматах», — додав у підсумку президент.

Зеленський запросив Ліз Трас до України.

Зазначимо, Ліз Трасс офіційно обійняла посаду прем’єр-міністра Великобританії. Для призначення на цю посаду вона прибула до маєтку Балморал у Шотландії на аудієнцію до королеви Єлизавети II. Монарх схвалила кандидатуру лідера консерваторів на посаду прем’єр-міністра країни та доручила сформувати новий уряд.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email