Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це повідомляє прес-служба глави держави у п’ятницю, 16 вересня.

У засіданні взяли участь міністр оборони Олексій Резніков, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала, командувач СЗГ ЗСУ Віктор Хоренко, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, в.о. голови СБУ Василь Малюк, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, голова ОП Андрій Єрмак.

У режимі відеозв’язку до зустрічі приєдналися командувач сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, командувач ОК Захід Сергій Литвинов, командувач ОК Південь Андрій Ковальчук, секретар РНБО Олексій Данілов.

Зазначено, що учасники засідання розглянули подальші кроки щодо деокупації територій України та ухвалили необхідні рішення.

Також проаналізовано стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів, актуалізувався перелік озброєння, необхідного для продовження звільнення українських земель.

Нагадаємо, Збройні сили України вибивають окупантів із усіх рубежів на півдні. Про це повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони півдня Наталія Гуменюк. Вона не розкрила конкретних результатів.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email