Президент України Володимир Зеленський назвав п'ять умов для початку переговорів із Російською Федерацією. Про те, що це за умови, він сказав у понеділок, 7 листопада, у відеозверненні до учасників Кліматичного саміту в Єгипті.

За його словами, кожен має ставитись до необхідності зупинити агресію РФ так само серйозно, як і до кліматичних проблем.

"Головне для нас - інформувати світ про російську агресію, що триває, про той дестабілізуючий вплив, який Росія має на весь світ. Коли світ зосереджений на протидії війні, енергетичній і продовольчій кризам, руйнуванню звичних міжнародних відносин, кліматичний порядок денний очевидно страждає. А руйнування клімату неможливо якось поставити на паузу", - наголосив глава держави.

Зеленський також назвав п'ять умов, за яких можливі переговори з Росією:

відновлення територіальної цілісності;
повага до Статуту ООН;
відшкодування всіх збитків, завданих війною;
покарання кожного військового злочинця;
гарантії, що вторгнення не повториться.

"Це абсолютно зрозумілі умови", - додав глава держави.

Раніше радник голови ОП заявляв, що російські агресори розуміють лише силу зброї. Переговорів у традиційному значенні з ними не буде.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email