Щовечора фіксуються стрибки споживання електрики, які спричиняють збільшення аварійних відключень.
Відключення абонентів від енергопостачання тривають у більшості областей країни та в Києві, всього йдеться про понад шість мільйонів абонентів. Про це у п'ятницю, 25 листопада, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

"Ключове завдання дня сьогоднішнього, як і інших на цьому тижні - енергетика. З середи і до сьогодні вдалося вдвічі скоротити кількість людей, у яких відключається електрика для стабілізації системи. Станом на цей вечір відключення тривають у більшості областей та у Києві. Усього більше шести мільйонів абонентів", - сказав він.

За його словами, найбільше проблем із енергопостачанням зараз саме у столиці, а також у Київській області, в Одеській, Львівській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

"Будь ласка, у всіх регіонах потрібно, як і раніше, дбайливо споживати електрику. Якщо у вас немає відключень, це не означає, що проблема вже вирішена. Якщо є електрика, це не означає, що можна відразу включати кілька потужних електроприладів", - звернувся президент до українцям.

Зеленський наголосив, що щовечора фіксуються стрибки споживання, які спричиняють збільшення аварійних відключень.

"Зараз, як і раніше, потрібно берегти енергію", - підкреслив він.

Print Friendly, PDF & Email