Ветерани війни за незалежність України стали однією з найвагоміших та найшанованіших груп у суспільстві, констатував президент.

В Україні буде створено нову систему ветеранської політики, у якій буде враховано всі потреби українських військових у відставці. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення у понеділок, 22 серпня.

«Ветерани війни за незалежність України стали однією з найвагоміших і найшанованіших груп у нашому суспільстві. Зі своєю специфікою, зі своїми потребами, зі своїми очікуваннями, на які потрібно реагувати, щоб ветерани могли зробити свій внесок не лише у захист нашої держави на передовий, але й у післявоєнний розвиток України», — сказав глава держави.

Він наголосив, що прикладом для нової ветеранської політики можуть стати американська чи ізраїльська моделі.

«Ми створимо таку систему ветеранської політики, послуг та сервісів для ветеранів, можливості їх переходу від військової справи до цивільного життя, яка буде на одному рівні з найсильнішими аналогічними системами у світі», — уточнив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email